1/1

GÜVENLİK & GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

GÜVENLİK

 

Başvuru Merkezlerimizi  ziyaret eden başvuru sahiplerinin güvenlik nedenlerinden dolayı, dikkat etmeleri ve uymaları gereken hususları aşağıdaki gibidir;

 

Ofislerimizi ziyaret eden başvuru sahiplerinin aşağıda belirtilen eşyaları ofislerimize sokmaları ve kullanmaları yasaktır:

- Cep telefonu, fotoğraf makinesi, kameralar, Ses/Video kasetleri, kompakt diskler (CD), MP3 çalarlar, disketler, dizüstü bilgisayarlar ya da taşınabilir müzik çalarlar gibi tüm pille çalışan ya da elektronik cihazlar ofis içerisine alınmayacaktır.

 

- Seyahat, sırt ve evrak çantası, dahil fermuarlı klasörler vb., mühürlü zarflar ve paketler ile tüm çantalar yasaktır. Sadece başvurunuzla ilgili evrakları  içeren bir plastik bir dosyaya  izin verilir.

 

- Kesici, delici, yanıcı, parlayıcı her türlü materyal (Kibrit kutusu / çakmak / benzin, makas, kalemtıraş, törpü vb. )

Silah ya da silah benzeri nesneler ya da herhangi bir patlayıcı malzeme.

 

- Yiyecek ve içecek. Başvuru Merkezlerimizi  ziyaret  etmeden önce bu özellikte ve tipte eşyaları yanınızda getirmemeniz rica olunur. Ofislerimizde yasaklı eşyaları muhafaza edecek yer bulunmamaktadır ve emanet kabul  edilmemektedir.

 

Vize başvurulurında başvuru sahibi haricinde 3. Şahıslar ofislerimize giriş yapamaz (vekâleten başvuru yapacak kişi dışında). Fiziksel olarak bir başkasının yardımına ihtiyaç duyan başvuru sahiplerinin yanında refakatçilerin bulunmasına izin verilebilir.

Ofislerimiz güvenlik politikamız gereği 7/24 kamera ile kayıt altına alınmaktadır.

 

GİZLİLİK

Gateway Visa Services INC ve VFS Global, önceden izin vermediğiniz veya yasal olarak bu tür bilgileri mahkeme kararı ya da başka herhangi bir yasal işlemle  açıklamakla yükümlü olmadığı sürece kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü kişiye ifşa etmemeyi, dağıtmamayı, açıklamamayı, sunmamayı ya da satmamayı beyan eder .

Gateway Visa Services INC ve VFS GLOBAL, Diplomatik Görevler'in dünya çapındaki dış kaynaklı bir ortağıdır ve çeşitli vize, izin ve seyahat belgesi için başvurular almaya ve idari ve yargı dışı görevleri / işlevleri yerine getirme yetkisine sahiptir. Görev süresi  ilgili Diplomatik Görevlerin görev süresiyle aynıdır. Bu uygulamaların işlenmesiyle, Gateway Visa Services INC ve VFS GLOBAL bir veri işlemci görevi görür ve ilgili Diplomatik Görevlerin  veri denetleyicisidir.

 

Önemle bilgilerinize sunarız.

Geri Bildirim ve Sorularınız İçin

Merkez Ofis: + 90 212 237 24 20 Mobil: 0 533 052 88 60  E Mail: [email protected]

TÜRKİYE / TAKSİM

Aydede Cad. Koray Apt. No: 16

K:5 D: 9 - 10   Beyoğlu - İstanbul

+ 90 212 237 24 20

TÜRKİYE / OFTON

Hacı Ahmet mah. Kurtuluş Deresi Cad. No: 29/B  Beyoğlu /  İstanbul

+ 90 212 237 24 20

  • LinkedIn - Siyah Çember
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2017 by Gateway Management and Logistics Inc.