1/1

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2002 yılında kurulan Türk Şirketi Gateway Management, hükümetler ve diplomatik misyonlar için vize başvuru hizmetleri veren VFS Global ile ortaklık halinde 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de vize başvuru hizmeti faaliyetlerini  sürdürmektedir. Yerel ve global tecrübelerini birleştiren stratejik ortaklığımızın Türkiye’deki başarısı, operasyonlarımızı kalite standartlarına uygun şekilde yürütmeye verdiğimiz büyük önemden kaynaklanmaktadır. Gateway Management halihazırda  stratejik partneri VFS Global ile birlikte Avusturalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dubai, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İsveç, İtalya, Kanada, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Ukrayna, Yeni Zelanda ve Yunanistan ülkeleri adına hizmet vermektedir.

AVUSTRALYA

AVUSTURYA

BELÇİKA

BULGARİSTAN

ÇEK CUMHURİYETİ

DANİMARKA

DUBAİ

ESTONYA

FİNLANDİYA

FRANSA

HIRVATİSTAN

HOLLANDA

İRLANDA

İSVEÇ

İTALYA

KANADA

LETONYA

LİTVANYA

LÜKSEMBURG

MALTA

NORVEÇ

POLONYA

RUSYA

SLOVAKYA

SLOVENYA

UKRAYNA

YENİ ZELANDA

YUNANİSTAN

TOPLAM:  28 ÜLKE

Türkiye'deki faaliyetlerinin yanı sıra, Gateway Management, 2016 yılı itibariyle faaliyet alanını genişletmiş ve  Türkiye Dışişleri Bakanlığı tarafından yurtdışı elçilikleri adına Türkiye Vizesi başvuru hizmetleri  verilmesi anlamında resmi olarak yetkilendirilmiştir. Gateway Management Lojistik, halihazırda Türkiye’de 20, yurtdışında ise Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Hindistan, Nepal, Pakistan, Dubai, Kuveyt, Libya, Suudi Arabistan ve Katar'da  53 ayrı Vize Başvuru Merkezi yürütmektedir.

Gateway Management-VFS Global güçlü ortaklığının amacı, en güncel teknik yenilikleri vize başvuru merkezlerinde uygulamak ve diplomatik misyonların güvenlik politikalarına katkıda bulunmaktır. Personel eğitimlerine ve istisnai standartlara öncelik vermekte olduğu gibi ISO 9001: 2008, ISO 27001: 2005, ISO 14001: 2004 gibi yüksek standartlı kalite ölçülerini tüm merkezlerinde entegre etmektedir. 

 

Ekibimiz

 

Gateway Yönetimi  yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını her alanda kullanabilen, işbirliği ve dayanışmayı besleyen bir çalışma ortamı yaratmayı hedeflemiştir. Faaliyetlerimizin başarısı  da büyük ölçüde alanında uzman ekibimiz sayesinde sağlanmaktadır. Geniş tecrübeye sahip meslek yöneticileri firmamızın devamlılığını sağlama politikasını takip etmektedir.  Ekibimiz engin deneyimiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü desteği sağlamaktadır.

Vizyon

Sebat, güvenilirlik ve teknolojik yenilikçilik prensipleri çerçevesinde vize hizmetleri alanında mükemmeli yakalamak ve devamlılığını sağlamaktır.

 

Misyon

Sürdürülebilir gelişmeyi odak noktasında bulunduran bir Türk firması olarak Gateway Management en güncel teknolojik inovasyonların yakından takibi sayesinde Türkiye’nin vize ve güvenlik politikalarına katkıda bulunurken, her daim etik ve yasal standartlara en üst düzey uyumu göstermeyi misyon edinmiştir.

TÜRKİYE / TAKSİM

Aydede Cad. Koray Apt. No: 16

K:5 D: 9 - 10   Beyoğlu - İstanbul

+ 90 212 237 24 20

TÜRKİYE / OFTON

Hacı Ahmet mah. Kurtuluş Deresi Cad. No: 29/B   Beyoğlu /  İstanbul

+ 90 212 237 24 20

  • LinkedIn - Siyah Çember
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2017 by Gateway Management and Logistics Inc.