Güvenlik & Gizlilik Politikamız

Güvenlik

Başvuru Merkezlerimizi ziyaret eden başvuru sahiplerinin güvenlik nedenlerinden dolayı, dikkat etmeleri ve uymaları gereken hususlar aşağıdaki gibidir;

Ofislerimizi ziyaret eden başvuru sahiplerinin belirtilen eşyaları ofislerimize sokmaları ve kullanmaları yasaktır:

 

  • Cep telefonu, fotoğraf makinesi, kameralar, Ses/Video kasetleri, kompakt diskler (CD), MP3 çalarlar, disketler, dizüstü bilgisayarlar ya da taşınabilir müzik çalarlar gibi tüm pille çalışan ya da elektronik cihazlar
  • Sadece başvurunuzla ilgili evrakları içeren bir plastik dosyaya izin verilir. Seyahat, sırt ve evrak çantası, dahil fermuarlı klasörler vb.i tüm çantalar yasaktır.
  • Mühürlü zarflar veya paketler.
  • Kesici, delici, yanıcı, parlayıcı her türlü materyal (Kibrit kutusu / çakmak / benzin, makas, kalemtıraş, törpü vb. )
  • Silah ya da silah benzeri nesneler ya da herhangi bir patlayıcı malzeme.
  • Yiyecek ve içecek.Başvuru Merkezlerimizi ziyaret etmeden önce bu özellikte ve tipte eşyaları yanınızda getirmemeniz rica olunur. Ofislerimizde yasaklı eşyaları muhafaza edecek yer bulunmamaktadır ve emanet kabul edilmez.

 

Vize başvurulurında başvuru sahibi haricinde 3. Şahıs giriş yapamaz (vekâleten başvuru yapacak kişi dışında). Fiziksel olarak bir başkasının yardımına ihtiyaç duyan başvuru sahiplerinin yanında refakatçilerin bulunmasına izin verilebilir.

Ofislerimiz güvenlik politikamız gereği 7/24 kamera ile kayıt altına alınmaktadır.

Gizlilik

Gateway Management A.Ş. önceden izin vermediğiniz veya yasal olarak bu tür bilgileri mahkeme kararı ya da başka herhangi bir yasal işlemle açıklamamakla yükümlü olmadığı sürece kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü kişiye ifşa etmemeyi, dağıtmamayı, açıklamamayı, sunmamayı ya da satmamayı beyan eder .

Gateway Management Diplomatik Temsilsiciliklerin dünya çapındaki dış kaynaklı bir ortağıdır ve çeşitli vize, izin ve seyahat belgesi için başvurular almaya ve idari ve yargı dışı görevleri / işlevleri yerine getirme yetkisine sahiptir. Ilgili Diplomatik Temsilsiciliklerin görev süresiyle aynıdır. Bu uygulamaların işlenmesiyle, Gateway Management A.Ş. bir veri işlemci görevi görür ve ilgili Diplomatik Temsilciliklerin veri denetleyicisidir.

Önemle bilgilerinize sunarız.

Canlı
Destek