Kurumsal

2002 yılında kurulan Türk Şirketi Gateway Management, hükümetler ve diplomatik misyonlar için vize başvuru hizmetleri veren VFS Global ile ortaklık halinde 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de vize başvuru hizmeti faaliyetlerini  sürdürmektedir. Yerel ve global tecrübelerini birleştiren stratejik ortaklığımızın Türkiye’deki başarısı, operasyonlarımızı kalite standartlarına uygun şekilde yürütmeye verdiğimiz büyük önemden kaynaklanmaktadır. Gateway Management halihazırda  stratejik partneri VFS Global ile birlikte Avusturalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dubai, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İsveç, İtalya, Kanada, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya,  Slovakya, Slovenya, Ukrayna, Yeni Zelanda ve Yunanistan ülkeleri adına hizmet vermektedir.

 

AVUSTRALYA
AVUSTURYA
BELÇİKA
BULGARİSTAN
ÇEK CUM.
DANİMARKA
DUBAİ
ESTONYA
FİNLANDİYA
FRANSA
HIRVATİSTAN
HOLLANDA
İRLANDA
İSVEÇ
İTALYA
KANADA
LETONYA
LİTVANYA
LÜKSEMBURG
MALTA
NORVEÇ
POLONYA
SLOVAKYA
SLOVENYA
UKRAYNA
YENİ ZELANDA
YUNANİSTAN

Türkiye'deki faaliyetlerinin yanı sıra, Gateway Management, 2016 yılı itibariyle faaliyet alanını genişletmiş ve Türkiye Dışişleri Bakanlığı tarafından yurtdışı elçilikleri adına Türkiye Vizesi başvuru hizmetleri verilmesi anlamında resmi olarak yetkilendirilmiştir. Gateway Management Lojistik, halihazırda Türkiye’de 20, yurtdışında ise Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Hindistan, Nepal,  Dubai, Kuveyt, Libya ve Suudi Arabistan 53 ayrı Vize Başvuru Merkezi yürütmektedir.

Gateway Management-VFS Global güçlü ortaklığının amacı, en güncel teknik yenilikleri vize başvuru merkezlerinde uygulamak ve diplomatik misyonların güvenlik politikalarına katkıda bulunmaktır. Personel eğitimlerine ve istisnai standartlara öncelik vermekte olduğu gibi ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 27001:2013, ISO 45001:2018 gibi yüksek standartlı kalite ölçülerini tüm merkezlerinde entegre etmektedir.

 

Canlı
Destek