Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI

Gateway Management yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını her alanda kullanabilen, işbirliği ve dayanışmayı besleyen bir çalışma ortamı yaratmayı hedeflemiştir. Geniş tecrübeye sahip meslek yöneticileri firmamızın başarısının ve rekabet gücünün devamlılığını sağlama politikasını takip etmektedir. Müşteri memnuniyetini, bilgi güvenliğini ve hizmet kalitesini ön planda tutarken, çalışan memnuniyetine de önem vermekte olan Gateway Management’ın Türkiye ve yurt dışı şubelerinde 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Firmamızın vizyon-misyon ve etik değerlerini benimsemiş, sürekli gelişimi ilke edinen, nitelikli ve alanında tecrübeli çalışanlarımızla birlikte sektördeki başarılarımıza insan kaynakları birimi olarak katkı sağlama hedefindeyiz.

  • Firmanın hedeflerine ve stratejilerine uygun, seçme ve yerleştirme sistemi geliştirmek,

  • Çalışanlara bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak,

  • Eğitim ve gelişim programlarıyla çalışanların verimliliğini ve hizmet kalitesini artırmak,

  • Çalışan bağlılığını ve motivasyonunu artırmaya yönelik insan kaynakları politikaları geliştirmek,

  • Katılımcı, farklılıklara saygı duyan, şeffaf, adil, yeniliklere açık bir yönetim sistemi benimsemek,

KARİYER

Gateway Management olarak, insan kaynağına önem veren, gelişim, ilerleme ve kalite odaklı çalışma prensiplerimizle kariyer yolculuğunuzda birlikte önemli başarılara imza atacağımıza inanmaktayız.

  • İş Başvuruları

​​Firmamıza ait güncel ilanlarımıza www.kariyer.net üzerinden ulaşabilir ya da web sitemiz üzerinden başvuru sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca iş ve staj başvurularınız için ik@gateway.com.tr adresine güncel özgeçmişinizi göndermeniz durumunda da başvurunuz uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

AÇIK POZİSYONLAR

​Pozisyon: Vize Operasyon Görevlisi.  

​Pozisyon: Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi. 

​Pozisyon: Sigorta Uzmanı.  

​Pozisyon: Operation Supervisor. 

​Pozisyon: Güvenlik Görevlisi. 

Canlı
Destek