Yasal Uyarı

Son yıllarda, kendilerini Gateway Management olarak tanıtarak başvuru sahiplerini dolandıran kişilerin sayısında bir artış yaşandığına ve bu amaçla kullanılan yöntemlerin gelişip çeşitlenmiş olduğuna dair şikayetler almaktayız. Başvuru sahiplerine, özellikle kişisel bilgilerinin güvenliği açısından, bu gibi dolandırıcılara itibar etmemelerini önemle salık veririz.

Bu olayların tümüne karşı yasal süreç başlatılmış olup; bu belge, değerli başvuru sahiplerinin bu gibi mağduriyetlere karşı korunması ve bu türden durumlarla karşılaşıp mağdur oldukları takdirde atılabilecek adımlar konusunda bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Bir şekilde, şirketimizle herhangi bir ilgisi ve bağlantısı olmayan kişi ya da kurumlara herhangi bir ödeme yapmanız istendiği ve tarafınızca bu minvalde peşin ödeme yapıldığı takdirde, şu yollara başvurabilirsiniz:

  • Gateway'in herhangi bir acentesi yoktur. Doğrudan, web sitemizde yayımlanan şubelerimizde faaliyet göstermekteyiz. Acentemiz olduğunu iddia eden, başvuru belgelerinizi kontrol edeceklerini ve sizin adınıza randevu alacaklarını söyleyen kişi ve kurumlara itimat ve itibar etmeyiniz. Bu gibi kişi ve kurumların Şirketimizle hiçbir ilgisi ve bağı bulunmamaktadır.
  • Randevu almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir aracılık hizmetine gerek yoktur; dolayısıyla, sizden ayrı bir ücret talep edilmez. Aksi yöndeki beyan ve yönlendirmeler sizden para almak için yapılan kötü niyetli eylemlerdir.
  • Bu uyarıyı, vize başvurusunda bulunmayı düşünen akraba veya dostlarınızla paylaşmaktan çekinmeyiniz.
 
Canlı
Destek